Doprava zdarma při nákupu nad €60

Možná vás to zajímá?

Následuj nás

Jazyk

Doručení a platba

Doplňující informace

Doba doručení

Zboží bude odesláno co nejdříve. U všech produktů je uvedena předpokládaná lhůta pro doručení zásilky, která byla uzavřena do 12.00 hod. Celková doba doručení objednávky je stejná jako nejdelší dodací lhůta produktu ve vaší objednávce. V den, kdy vám zašleme tento balíček, obdržíte oznámení o odeslání na e-mailovou adresu, kterou jste zadali při nákupu.

Všechny námi přijaté objednávky v pracovní dny do 15:00, se uskuteční ve stejný den. Pokud se domníváte, že vaše objednávka je zpožděna, informujte nás o tom okamžitě na adrese info@snowmonkey-flask.com a my se budeme snažit dodat objednané zboží co nejdříve.


Pokud naléhavě potřebujete produkt k určitému datu (narozeniny, svátky apod.), Doporučujeme, abyste svou objednávku podali v dostatečném předstihu; V komentáři nám napište, že potřebujete naléhavé doručení. V případě nějakých komplikací vás totiž můžeme okamžitě kontaktovat.


Způsoby platby

Prostřednictvím všech online bankovních systémů

Při výběru platby jednoduše vyberte svou banku online a speciálním platebním příkazem (zaslaném e-mailem) obdržíte veškeré informace o provedení platby. Objednávku zpracujeme po obdržení platby na náš bankovní účet TRR. Pokud chcete obdržet objednané zboží rychleji, doporučujeme platbu provést ihned po objednání na Snowmonkey-flask.com.

PayPal

Platba kreditními a debetními kartami přes PayPal.

Ceny

Ceny produktů a poštovného jsou v EUR a obsahují DPH.

Ceny a další výhody (slevy, dárky, způsoby doručení, účast v poštovném …) jsou platné v den podání smlouvy.


Staňte se součástí našeho příběhu